PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548938}
7,4 76
ocen
7,4 10 1 76
Fall of the Republic: The Presidency of Barack H. Obama
powrót do forum filmu Fall of the Republic: The Presidency of Barack H. Obama

Przed 1 wojną światową w USA żyło się podobnie jak za terroru stalinowskiego, Stalin nie wymyślił nic nowego czego by Ameryka wcześniej nie zrobiła.Niezwykle sugestywne, napisane bez żadnej cenzury i przystępnym językiem są dwie bardzo wciągające książki Jacka Londona, dokument pt. "Żelazna stopa"(zaje..sta), i biografia autora pt. "Żeglarz na koniu", gwarantuję że te książki pomogą wam zrozumieć i zmienią całkowicie poglądy na życie i świat.O mechanizmach działania korporacji, polityków,rządu i elit popartych dowodami,przykładami,polotem, wielkim umysłem i logiką London bez trudu obala fałsz świata oligarchii krwawych wrogów mas ludzkich, przekonuje tak skutecznie że nie ma mocnych na jego żelazne argumenty.To co robi Alex Jones to samo robiłby dziś Jack London.Z dużo większym skutkiem.Film ma w sobie sporo identycznych elementów choć London jako człowiek wybitny poszedł znacznie dalej. On przedstawia ogólny obraz, Jones pokazuje tylko suche fakty,jakby streszczenie. Uważam że powinien pokazać przykład, historię lat 1900.Ameryka piętnowała Londona za to że pisał prawdę,jego książki były zakazane w USA.

ocenił(a) film na 6

Masz może jakieś nowe konto?
Dlaczego to zostało usunięte?
Interesujące pozycje literackie : ) Odkryłem Londona, nie miałem pojęcia..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones