PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1474}

Gdzie serce twoje

Where the Heart Is
6,9 10 719
ocen
6,9 10 1 10719
Gdzie serce twoje
powrót do forum filmu Gdzie serce twoje

Witam,

Ale Kino po raz kolejny udowadnia, że jest najlepszą stacją na rynku ;) . W zupełnie niepozorny, środowy wieczór daje film, który z przyjemnością się ogląda. Trochę się śmiejąc, trochę przez łzy, ale z przyjemnością. Film o tym, że zawsze może być inaczej, że warto mieć przyjaciół. Film o codziennym życiu, które nie zawsze nas rozpieszcza, ale z którym musimy sobie radzić, a czasami zostaniemy za to wynagrodzeni. Bardzo mi przypadł do gustu ten film, w ten środowy, deszczowy wieczór. Polecam i...

pozdrawiam.

PS Joan Cusack była świetna.

użytkownik usunięty
maniooo

dziś obejrzałam ten film, także na "ale kino". Bardzo przyjemny, polecam:))

ocenił(a) film na 9
maniooo

Rowniez ogladałam juz pare razy ten film, jednak na tvp1 bodajze (ale kino nie posiadam, zreszta mniejsza o stacje)
Film jest jak dla mnie swietny, niby zwykła historia ale potrafi zaciekawic, wzruszyc :)
Film tak bardzo mi sie spodobał, ze ostatnio natknełam sie na niego w sklepie i zakupilam sobie na dvd. Bardzo sie z tego ciesze, poniewaz mialam ochote go obejrzec, a nie moglam go znalezc na necie :)

Polecam wszytskim ten film. Jak dla mnie jest swietny. No i pozayum swietna gra Natalie :)

ocenił(a) film na 9
zet

Zgadzam się .. warto jednak zauwazyc, ze byc moze film bylby kolejnym kiczowatym melodramacikiem gdyby nie nieco inna fabula niz typowe tego typu produkcje i gdyby nie to, co stwierdzam z calym przekonaniem, ze swoja kreacja ubarwila go Natalie Portman. Po raz kolejny udowadniajac, ze stac ja na wcielenie sie w bardzo roznorodne postaci.

ocenił(a) film na 9
Groszuuua

Dołączam się do "wielbicieli" tego filmu!:) Świetny klimat i James Frain:P

Mims

no to ja "muszę" się z Wami zgodzić hehe mi również film bardzo się podobał, można się na nim i pośmiać i popłakać-bravo! ;-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones