Ashley Judd

Ashley Tyler Ciminella

7,6
11 601 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Judd

Kiedyś bardzo mi się podobała. Zwłaszcza w podwójnym zagrożeniu. To kobieta w średnim
wieku, ponoć wredna i strasznie feminizująca. Jeszcze naście lat temu można było patrzeć na nią
pożądliwie. Nie znoszę tak zwanych "silnych i zdecydowanych kobiet". Tylko wyrządzają szkodę
społeczeństwu.

I co... sądzisz, że mając 45 lat nogi jej się wykoślawiły. Pewnie masz około dwudziestu lat i kogoś, kto ma 45 lat traktujesz jak starą osobę. A wierz mi, nim się obejrzysz będziesz miał tyle lat, co teraz Ashley Judd.

użytkownik usunięty
Patryk_Poll

A gdzie ja napisałem, że nogi jej się wykoślawiły? Piętnaście czy nawet jeszcze dziesięć lat temu była fajną funią i tyle.

Nie wiem czy krótkie nogi mogą być piękne. Może wśród karaluchów obowiązują takie proporcje: długi odwłok i krótkie nogi. Jeśli jest feministką to by nawet potwierdzało regułę.

Aldon

W pozycji horyzontalnej długość nóg jest mało istotnym problemem ;) A proporcje przez Ciebie wspomniane, na zachód od Odry dają się coraz częściej (żeby nie rzec - nagminnie) zauważyć. Może natura mutuje teraz w tę stronę? ;)

użytkownik usunięty
exces

Czyli że panie na zachód od Odry mają coraz ładniejsze czy coraz dłuższe nogi?

" Takie proporcje: długi odwłok i krótkie nogi " , a gabaryty po fast foodach ;)

użytkownik usunięty
exces

Buehehe.

seksistowskie banialuki. babka z klasą. charakterologicznie jest jaka jest i nie udaje sierotki Marysi co to potrzebuje silnego męskiego ramienia, żeby się na nim całym cielskiem uwiesić.

użytkownik usunięty
li_lias

Dlaczego seksistowskie? Bo jest feministką? Zauważam ten fakt, mocno krytykuję, ale nogi doceniam.

seksistowskie bo kobiety nie służą wyłącznie do "pożądliwego patrzenia" na nie i przez posiadanie wolnej woli nie są zagrożeniem dla społeczeństwa. najgorszym zagrożeniem dla każdego społeczeństwa jest zakłamanie, cynizm i sprzedajność,

użytkownik usunięty
li_lias

Też nie lubię ekipy Tuska. Więc tu się zgadzamy.

myślałam m.in. o Chazanie, ale on nie bardzo z ekipy Tuska :p

li_lias

Co ma Chazan do jej pięknych nóg? Raczej nic. A ja i tak twoim zdaniem jestem seksistą, bo podobają mi się jej nogi. Pewnie jakbym napisał, że z jej lice wyziera całe piękno duszy, to jeszcze być mi dała serduszko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones