PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636437}
7,0 2 615
ocen
7,0 10 1 2615
Missing: Zaginiony
powrót do forum serialu Missing: Zaginiony

Po tym czasie mogę stwierdzić, że ten serial to jakiś konkretny badziew, którego moim zdaniem nie
da się oglądać. Ale to tylko moje zdanie. Ogólnie nie polecam.

antallitwin

pełna zgoda. Myślałem że w USA już takiego syfu się nie kręci tym bardziej, że jest w tym czymś kilku zacnych aktorów. Serial wali biedą, aktorzy są komputerowo nakładani na obraz. Mam wrażenie ze w Rzymie i Paryżu nie została nakręcona ani jedna scena z Ashley Judd ( to nawet nie byłby zarzut gdyby tego nie było widać na ekranie, ale niestety jest inaczej ). Intryga jest kretyńskie i głupotą przebija nawet szmatławce szpiegowskie z lat 70-tych, i 80-tych. Ludzie nie marnujcie czasu. Ja już zmarnowałem, niestety.

ocenił(a) serial na 1
bagrov

Dokładnie. Wszystko jest takie sztuczne, że aż oczy od tego bolą!!!!

antallitwin

to polecam podobny The Following :P hehe nawet jest drugi sezon !

bagrov

Może w Paryżu i Rzymie nie, ale Dubrownik jest na pewno autentyczny

uatka

Przepraszam, zdjęcia w "Paryżu" i "Rzymie" oraz fabuła pierwszych dwóch odcinków tak mnie zachwyciły, że do oryginalnego Dubrownika nie dotrwałem.

bagrov

Czytając twoją wypowiedź o wielce zmarnowanym czasie oraz jakże wspaniałej znajomości intrygi i fabuły, można było wywnioskować, że do tego 4-go odcinka dotarłeś

antallitwin

Popieram, obejrzałem jeszcze drugi odcinek i powiedziałem sobie... dość... dość... Po takiej akcji gdy Judd załatwiła klawiaturą od komputera dwóch uzbrojonych mundurowych francuskich myślałem, że padnę z wrażenia (śmiechu?). To ja dziękuję za takie seriale.

ocenił(a) serial na 3
antallitwin

Moja Piękna to ogląda jednym okiem i przy okazji też mi się zdarzyło. Totalna szmira, kiepska gra aktorska, naciągana fabuła i nagłe olśnienia głównej bohaterki bolą niesamowicie. Retrospekcje też jakoś tak wzbudzają we mnie odrazę, motyw dźwiękowy (moment przejścia) i wizualny (winietowanie i jakaś dziwna kolorystyka) są okropne....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones